في حين أن ساعات الكوكتيل القديمة هذه لا تتمتع بمقاومة الماء أو التصميم الذي يمكن تمييزه على الفور والذي تشتهر به رولكس اليوم ، إلا أنها تقدم جمالية عالية الدقة وأنيقة على عكس أي شيء فيطبق الاصل ساعات كتالوج العلامة التجارية الحديث.
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

سوالات متداول

شرکت ایده پردازان آتیلا سپهر بهپاک با استفاده از خلاقیت و توانایی جوانان ایرانی به فرمولهای شستشوی بدون آب نانو با کیفیت عالی دست پیدا کرده است. لذا مَسترواش های سَری واش با استفاده از مواد نانو و تجهیزات مخصوص کارواش در محل مشتری حاضر شده و شستشوی خودرو را به بهترین نحو ممکن انجام میدهند.

با توجه به استفاده از ریز ذرات نانو در محصولات تولید شده توسط شرکت سَری واش و استفاده از دستمالهای میکروفایبر نانو هیچگونه آسیبی به سطوح داخلی و خارجی خودرو وارد نمیشود.

زمانی که برای شستشوی خودرو استفاده می شود بسته به نوع اتاق خودرو و میزان کثیفی آن متغییر است. ولی عمدتاً زمان طرح ها به شرح زیر است :

طرح اقتصادی : بین 1 الی 1/5 ساعت

طرح مخصوص : بین 1/5 الی 2 ساعت

طرح لاکچری : بین 2 الی 2/5 ساعت

طرح صفرشویی : بین 4 الی 5 ساعت

از آنجاییکه مَسترواش های شرکت سَری واش تاییدیه های لازم را دریافت کرده اند، شما میتوانید خودروی خود را که حداقل در ده متری پریز برق قرار دارد به علاوه سوییچ آن به مسترواش تحویل دهید.

مبل شویی در محل مشتری با استفاده از محصولات نانوی تولید شده توسط شرکت سَری واش و توسط نیروهای متخصص در این زمینه بدون آب انجام میشود.

برای اینکه بتوانید بهترین سرویس را از سَری واش دریافت کنید بهتر است حداقل یک روز زودتر اقدام به رزرو سرویس توسط اپلیکیشن سَری واش نمایید.

تیم قالیشویی شرکت سَری واش با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین محصولات نانو اقدام به شستشوی فرش های مشتریان در دو فاز مینماید :

قالیشویی در محیط کارخانه با استفاده از آب و مواد شوینده نانو و دستگاه های تمام اتوماتیک

قالیشویی در محل مشتری بدون استفاده از آب با مواد نانو و دستگاه های مخصوص

درصورت عدم رضایت از عملکرد نیروهای سَری واش با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرید ، در اولین فرصت یک نیروی دیگر به محل اعزام میشود که در صورت تایید پایین بود کیفیت کار نیروی قبلی توسط ایشان مجددا سرویس برای شما بصورت رایگان انجام خواهد شد.

کدهای تخفیف سَری واش در حال حاضر فقط از طریق اپلیکیشن سَری واش قابلیت استفاده دارد.

برای سفارش خدمات سَری واش از طریق اپلیکیشن سَری واش ، سایت شرکت سَری واش و از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی سَری واش میتوانید اقدام کنید.

خدمات باشگاه مشتریان سَری واش کدهای تخفیف خدمات سَری واش و استفاده از کدهای تخفیف شرکت ها و موسسات دیگر است و بزودی میتوانید از امتیازات باشگاه مشتریان سَری واش برای استفاده در قرعه کشی های ماهانه شرکت استفاده کنید.

0