سری واش، اولین اپلیکیشن نظافتی ایران

سری واش، اولین اپلیکیشن نظافتی ایران

خدمات سری واش

به سری واش خوش آمدید سریع باش با سری واش

داخل خونه یا محل کارت، بدون آب ماشینت رو بشور؛تازه اونم با هزینه کارواش بدون انعام و معطلی استارتاپ “سری واش” در کمتر از 30 دقیقه در محل موقعیت شما حاضر شده و صفر تا صد خدمات شستشو خودرو ر ا بدون آب (با مواد مخصوص سری واش) برای تان انجام می دهد، ساعت کاری ما 8 صبح الی 10 شب می باشد، شما می توانید از طریق اپلیکیشن سری واش سفارش شستشوی خودتان را ثبت کنید. کسانی که از خدمات سری واش استفاده می کننند و عضو باشگاه مشتریان ثابت ما هستند، گارانتی باران دریافت می کنند، یعنی اگر در مدت 24 ساعت پس از شستشو خودروتان باران بیاید، یک سرویس رایگان از مستر واش های ما دریافت خواهید نمود. راه های ثبت درخواست شستشو آنلاین

sariwash

سری واش توانمند است به دلیل درک اهمیت زمان برای کاربران گرامی، اقدام به شستشوی خودرو در محل موردنظر آنها نماید.  شما با ثبت در خواست در اپلیکیشن سری واش و ثبت آدرس و موقعیت خود، میتوانید خودروتان را در محل مورد نظرخود پارک نموده و جهت شستشو در اختیار مستر واش قرار دهید.

لازم به ذکر است قیمت خدمات ارائه شده توسط سری واش در مناسب ترین حالت ممکن قرار دارد. به گونه ای که هر یک از کاربران سری واش در هنگام مشاهده قیمت خدمات برای اولین بار، تعجب بسیار کرده اند.

پشتیبانی ۲۴ساعته به صورت تلفنی و مجازی

امکان ذخیره آدرس‌های منتخب در اپلیکشن

امکان انجام خدمات شستشو رایگان، با معرفی سری واش به دوستان

 
صرفه حویی

با اولین ثبت سفارش از سری واش خواهید فهمید تفاوت بارز ما با دیگر برندها چیست، چراکه تیم پشتیبانی ما به همراه مستر واش های ماهرمان ، بهترین برخورد را با کیفیتی ارزشمند برایتان به ارمغان خواهیم آورد. مهم ترین اصل احترام به مشتریان است.

 

شما با تحویل دادن خودروی خود، میتوانید آن را ظرف حداکثر 2ساعت بعد از شروع کار مستر واش تحویل بگیرید. مستر واش ها در عین سرعت بالا، خدمات خود را با بهترین کیفیت ارائه میدهند و شما میتوانید در پایان کار پرسشنامه کیفیت سنجی را تکمیل نمایید.

مصرف بی رویه آب دغدغه ی بسیاری از افراد جامعه و مسئولین است که امروزه به شدت افزایش یافته است. سری واش در تلاش است با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از مواد نانو ، مصرف آب را برای خانوار کاهش دهد